Said

Naveen Andrews má dneska narozky!!

17. ledna 2009 v 23:14 | Lost-kiki
Tak právě dneska slaví úspěšný herec pocházející z Londýna své 40.narozeniny!! Takže mu moc gratuluju a přeju hodně úspěchů nejen filmových ale i se svou přítelkyní Barbarou Hershey..takže všecičko nej!!!

a ještě úplně vtipná fotečka v Montecarlu v červenci 2008 s Hugem :D

Naveen s přítelkyníBarbarou Hersley

6. dubna 2008 v 16:35 | Lost-kiki
Mimo: Barbaraje o 21 let starší...

Naveen-fotky

6. dubna 2008 v 16:33 | Lost-kiki
from LOST.page

Said-avatary

2. února 2008 v 16:32 | Lost-kiki
sayid Lost-Sayid sayid lost-sayid
Sayid LOST lost - sayid avy - lost sayid Sayid
Sexy Sayid Sayid SAYID JARRAH Sayid


said-popis...xD

6. ledna 2008 v 16:44 | Lost-kiki
Said je také jednou z důležitých postav na ostrově. Je to bývalý voják, spravuje různé věci, vyzná se... Má také přátelskou povahu, rád pomáhá. Také je hodně inteligentní, pálí mu to. Miloval Shannon...

Said Jarrah

14. září 2007 v 16:26 | LOST-kiki
--
sayid
--Herec:
Naveen Andrews

Narozen(a):
1969

Kde bydlel(a):
Tikrit, Irák

Co dělal(a) dříve:
Naposledy pracoval pro CIA, aby dopadl teroristy

Proč cestoval(a) letadlem:
Aby v USA našel svou dávnou lásku Nadju

Kde v letadle seděl(a):
-ZNÁMÁ FAKTA Odhalit Skrýt
Působil jako komunikační důstojník v irácké armádě, během operace Pouští bouře byl zajat, ale nic neprozradil. Posléze byl Spojenci propuštěn a díky svým zásluhám získal významné místo v irácké armádě, kde se podílel na vyslýchání zrádců. Tam také poznal Nadju - nevinnou dívku - které pomáhal utéct. Její příběh ho donutil z armády zcela odejít, přesto ho minulosti během dalšího života ještě mnohokrát dohnala - musel například pro CIA v Austrálii proniknout do teroristické buňky. Ze Sydney cestoval, protože mu CIA výměnou za úspěšnou službu dala adresu, kde žije ve zdraví jeho láska Nadja.

NA OSTROVĚ Odhalit Skrýt
Sayid se na ostrově snažil opravit vysílačky a vyslat signál o záchranu, nejvíce se dozvěděl o ostrovu ale až v okamžiku, kdy po mučení Sawyera odešel z tábora a byl zajat v džungli Danielle. Podílel se také na opravě počítače pod poklopem nebo mučení falešného Henryho Galea. Na ostrově též patří k těm, bez nichž se žádná velká výprava neobejde. Nejhůře mu bylo v okamžiku, kdy se sblížil se Shannon, ale ta byla posléze nešťastně zastřelena Anou-Lucii. Je hlavním hybatelem snahy navázat signál z vysílačky Naomi, brání tábor při velké bitvě s Druhými.

Obrázky--Said

7. září 2007 v 14:55 | LOST-kiki
sayidSaid Jarrah-(herec:Naveen Andrews,narozen:1969,bydlel:Tikrit-Irák,co dělal dříve:naposled pracoval pro CIA aby dopadl teroristy,seděl v letadle____)sayidsayidsayidsayidsayidsayidsayidsayid
 
 

Reklama