Locke

Locke-avatary

2. února 2008 v 16:39 | Lost-kiki
John Locke JOHN LOCKE locke Locke
locke... locke
Locke LOST
Locke : Lost Locke
avy - lost locke
Locke Locke Avatar 1

Locke-popis...xD

6. ledna 2008 v 16:48 | Lost-Kiki
Locke, vlastním jménem John, je na ostrově také velice potřebný. Přestože dříve pracoval v továrně na krabice, umí výborně stopovat, lovit apod. Obstarává tedy potravu. Po jakési nehodě byl od pasu ochrnutý, takže na vozíčku. Na ostrově se zázračně uzdravil.
locke
locke
locke
locke
locke

John Locke

14. září 2007 v 16:24 | LOST-kiki
--
locke
--Herec:
Terry O´Quinn

Narozen(a):
1956

Kde bydlel(a):
Tustin, USA

Co dělal(a) dříve:
Regionální vedoucí v továrně na krabice (kterou vlastní Hurley)

Proč cestoval(a) letadlem:
V Austrálii byl na poznávací dovolené

Kde v letadle seděl(a):
24DZNÁMÁ FAKTA Odhalit Skrýt
Locke poznal své rodiče až ve velice pokročilém věku. Jenže jeho otec ho vyhledal jen proto, aby od něj získal ledvinu - ihned po transplantaci ho opustí. Locke je od tohoto incidentu velice nedůvěřivý a hledáním otce zničí všechny vztahy okolo sebe, při poslední konfrontaci s ním ho jeho otec vyhodí z okna. Locke přežije, ale je upoután na vozík. Získá místo v továrně, kterou vlastní Hurley, jeho novým životním cílem jsou hry a dobrodružství, proto se také chystá na velkou výpravu do Austrálie.

NA OSTROVĚ Odhalit Skrýt
Přestože strávil poslední čtyři roky před havárii na vozíku, na ostrově se mu zázračně vrátila schopnost opět chodit. Locke věří, že je jeho osudem zůstat na ostrově a způsobuje tak některé "nehody". Zpočátku vystupuje na ostrově nenápadně, pozornosti si zaslouží až když se vypraví na lov kanců. Imponují také jeho stopařské schopnosti, při jedné z výprav objeví společně s Boonem poklop. Neúspěšně se ho snaží společně otevřít, události okolo vedou až ke smrtelnému zranění Boona. Po otevření poklopu se uchýlí k počítači, snažící se nalézt smysl v zadávání čísel, když ale nevidí výsledek, přestane a způsobí tak elektromagnetický výbuch. Na ostrově zažil také setkání s monstrem. Sblížil se také s Druhými a na ostrově znovu potkal svého otce. Nabídku stát se jedním z Druhým ale napoprvé nevyužil, protože nedokázal svého otce zabít. To udělal až Sawyer. Ben poté ukáže Lockovi Jacoba a protože ho Locke slyší, Ben ho postřelí. Locke se málem zabije, ale pomůže mu Walt. Locke za každou cenu nechce z ostrova a proto zabíjí i Naomi...

Obrázky--Locke

7. září 2007 v 14:44 | LOST-kiki
lockelockelockelockelockelockelocke
 
 

Reklama