₪.EXTRA.₪

A lot of new

25. března 2009 v 20:12 | Lost-kiki

ImageImage

TAKŽE

Během 5.sezony,umře jedna z postav,neví se ještě kdo,ale kandidáti jsou: Benjamin Linus (Michael Emerson) a Daniel Faraday (Jeremy Davies)..osobně doufám,že to bude Ben..sice je jeho postava pořád hodně komplikovaná,ale Jeremyho by byla škoda..chytrejch lidí není na ostrově hodně :)) Jinak se sem dovalila vlna informací,že Elizabeth Mitchel (Juliet) dostala roli ve filmu "V" (pokračování příběhu o mimozemšťanech od Spielberga),a dvě hlavní role najednou by mít nemohla.Jenže ve "V",který se začne točit na podzim prý jen hostuje..takže v Lost pravděpodobně zůstane.

Tvůrci Lost oznámili,že chtějí zapojit fanoušky,do hledání kódového označení pro závěrečnou scénu s překvapivým odhalením. V minulých sezónach si ji vymýšleli vždycky oni, a teď najednou nabízejí prostor fanouškům.

Nakonci 5.řady Lost,se bude asi konat svadba.Moc kandidátů už nezbývá...Kate/Juliet/Jack/Sawyer....nebo možná malý Aaron a Ji Yeon (dcera Sun a Jina) xD

Dominic Monaghan (hrál v Lost Charlieho Pace),bude pravděpodobně hrát v jakémsi volném pokračování "Pána prstenů" neboli "Hobita" od Tolkiena,který bude mít dvě části-jedna podle Tolkienovy knižní předlohy- "Hobit" a druhá "Pán prstenů"...tam by se měl asi oběvit.

Malá aférka v Lost.Všude již bylo známe,že Charlotte (Rebecca Mader) se narodila v roce 1979, ačkoli jsme ji viděli už v roce 1974 jako malou holčičku, byla chyba tvůrců. V podcastu doslova zaznělo, že to byla chyba přímo Rebeccy Mader, která nechtěla hrát tak starou postavu a změnila si prý sama datum narození z roku 1970 na rok 1979. Rebecca Mader, která Charlotte hraje, to ovšem rázně popřela a na svém profilu na MySpace označila Carltona Cuse a Damona Lindelofa za lháře.Ti s odpovědi moc dlouho neotáleli a veřejně se Rebecce omluvili. Jednak za to, že ji podstrčili scénář se špatným datumem narození (byla to vina jednoho z autorů scénáře) a především za to, že se to snažili hodit na ní.Zajímavé xD

XX-News

30. září 2008 v 11:01 | Lost-kiki
Jinak mooooc díky :D za vaše hlásky...sem už ve 2. koleheart-5.gif heart image by Enidta

EXTRA

9. srpna 2008 v 13:13 | Lost-kiki
pixelkyOdkazy na jednotlivé díly LOST on-line + Diplomy,které sem vyhrála v různých soutěžích!
 
 

Reklama