Boone

Ian Somerhalder v novém filmu

31. prosince 2008 v 18:07 | Lost-kiki

pixelkyTák sem objevila,že v úterý (6.1 2009 ve 20:00 hod.) se bude na nově vysílat celkem dvoudílný film "Marco Polo" ve kterém hraje Ian Somerhalder(Boone Carlyle z Lost).
Tady je popis filmu:

Mladý Marco Polo odcestuje se svým otcem Niccolem a strýčkem Maffeem z Benátek do daleké Číny, kde chtějí navázat obchodní kontakty s dvorem mocného císaře Kublaj-chána, mongolského dobyvatele, který panuje celé Číně. Císaře zaujme Marcova mladistvost a otevřená povaha a pořádá Marca, aby zůstal na jeho dvoře. Ostatní se vrátí zpět do Itálie. Začíná sedmnáctiletá odysea. Marco si poctivě zaznamenával všechny svoje dobrodružství, které prožil v císařství opředeném tajemstvím. Tvrdé zkoušky jeho charakteru z něho udělaly nového, ušlechtilejšího a tolerantnějšího člověka. Musí však hodně překonat, pokud chce vidět znovu svůj domov.

↓↓jo a eště pár foteček↓↓Jo a ve čtvrtek (8.1.09) bude na nově od 20:00 hodin druhý díl tohoto super filmu!

Ian Somerhalder-new fotky

5. února 2008 v 19:39 | Lost-kiki

Boone-avatary

2. února 2008 v 16:38 | Lost-kiki
Lost-Boone Boone Boone (Lost) Boone
Lost-Boone blue boone
boone Boone Boone
Boone
fear boone Boone Icon IV Boone Icon V
Boone

Pár fotek Boona:)

6. ledna 2008 v 17:05 | Lost-kiki

Boone-popis...xD

6. ledna 2008 v 16:45 | Lost-kiki
Boon, nevlastní bratr Shannon, kterou měl moc rád, byl velice zručný a pracovitý. Rád pomáhal druhým. Dříve pracoval jako záchranář. Nejvíce se na ostrově (samozřejmě kromě Shannon) přátelil s Lockem, od kterého se mnohému učil. Boon umírá v jednom díle po pádu nalezeného letadla.
boone
boone
boone
boone
boone

Boone Carlyle

14. září 2007 v 16:30 | LOST-kiki
--
boone
--Herec:
Ian Somerhalder

Narozen(a):
1982

Kde bydlel(a):
Malibu, USA

Co dělal(a) dříve:
Pracuje v matčině firmě organizující svatby

Proč cestoval(a) letadlem:
Aby přivedl zpět do USA svou nevlastní sestru Shannon

Kde v letadle seděl(a):
9EZNÁMÁ FAKTA Odhalit Skrýt
Když bylo Boonovi deset, vzala si jeho matka otce Shannon, ke svojí nevlastní sestře choval vždy Boone více než jen bratrské city. Shannon to ví a jednou toho také zneužije, když spolu se svým tehdejším přítelem Boona a jeho bohatou matku finančně podvedou. Přesto nakonec skončí v slzách i Shannon a s Boonem se dokonce jednou vyspí. Boone pracoval dříve jako záchranář, poté se nechal zaměstnat ve firmě své matky, která organizovala svatby.

NA OSTROVĚ Odhalit Skrýt
Bouřlivý vztah mezi Boonem a Shannon pokračuje i na ostrově, Shannon se snaží Boona ignorovat. Dost se odcizí - zatímco Shannon se důvěrně seznámí se Sayidem, Boona a Locke se vydávají neustále na výpravy do džungle, aby lovili divočáky. Při jedné z výprav narazí na tajemný poklop, jeho marné otevření vyústí až v nehodu, kdy Boone spadne spolu z útesu spolu s troskami na ostrově nalezeného letadla. I přes velkou Jackovu snahu Boone umírá.

Obrázky--Boone

7. září 2007 v 14:25 | LOST-kiki
boonebooneboonebooneboone
 
 

Reklama