Březen 2009

Pár ikonek Sawyera

30. března 2009 v 20:27 | Lost-kiki |  Kate♥Sawyer

ImageImageImageImage
ImageImage
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
A lot of new

25. března 2009 v 20:12 | Lost-kiki |  ₪.EXTRA.₪

ImageImage

TAKŽE

Během 5.sezony,umře jedna z postav,neví se ještě kdo,ale kandidáti jsou: Benjamin Linus (Michael Emerson) a Daniel Faraday (Jeremy Davies)..osobně doufám,že to bude Ben..sice je jeho postava pořád hodně komplikovaná,ale Jeremyho by byla škoda..chytrejch lidí není na ostrově hodně :)) Jinak se sem dovalila vlna informací,že Elizabeth Mitchel (Juliet) dostala roli ve filmu "V" (pokračování příběhu o mimozemšťanech od Spielberga),a dvě hlavní role najednou by mít nemohla.Jenže ve "V",který se začne točit na podzim prý jen hostuje..takže v Lost pravděpodobně zůstane.

Tvůrci Lost oznámili,že chtějí zapojit fanoušky,do hledání kódového označení pro závěrečnou scénu s překvapivým odhalením. V minulých sezónach si ji vymýšleli vždycky oni, a teď najednou nabízejí prostor fanouškům.

Nakonci 5.řady Lost,se bude asi konat svadba.Moc kandidátů už nezbývá...Kate/Juliet/Jack/Sawyer....nebo možná malý Aaron a Ji Yeon (dcera Sun a Jina) xD

Dominic Monaghan (hrál v Lost Charlieho Pace),bude pravděpodobně hrát v jakémsi volném pokračování "Pána prstenů" neboli "Hobita" od Tolkiena,který bude mít dvě části-jedna podle Tolkienovy knižní předlohy- "Hobit" a druhá "Pán prstenů"...tam by se měl asi oběvit.

Malá aférka v Lost.Všude již bylo známe,že Charlotte (Rebecca Mader) se narodila v roce 1979, ačkoli jsme ji viděli už v roce 1974 jako malou holčičku, byla chyba tvůrců. V podcastu doslova zaznělo, že to byla chyba přímo Rebeccy Mader, která nechtěla hrát tak starou postavu a změnila si prý sama datum narození z roku 1970 na rok 1979. Rebecca Mader, která Charlotte hraje, to ovšem rázně popřela a na svém profilu na MySpace označila Carltona Cuse a Damona Lindelofa za lháře.Ti s odpovědi moc dlouho neotáleli a veřejně se Rebecce omluvili. Jednak za to, že ji podstrčili scénář se špatným datumem narození (byla to vina jednoho z autorů scénáře) a především za to, že se to snažili hodit na ní.Zajímavé xD

LOST-11 nominací na ceny Akademie-Saturn

14. března 2009 v 13:16 | Lost-kiki |  ₪.LOST.₪
Image

NO

pixelky Pokud můžeme považovat Oscary + Emmy za nablýskanou a prázdnou přehlídku šatů a Zlatý Glóbus za intelektuální povrchnost, pak jsou další nejdůležitější cenou pro filmy a seriály jistého žánru ocenění od Akademie sci-fi, fantasy a hororu - stručně přezdívané Saturn. Lost na ně má velmi celkem pěkné vzpomínky (za rok 2005 - 2 ceny, za 2006 - 3 ceny, za 2007 nic) už od svého vzniku a letošní ročník by pro ně mohl být velmi úspěšný.

Aktuálně pro sebe seriál urval hned 11 nominací a nechal za sebou daleko Hrdiny (6 nominací), Battlestar Galactica a Příběhy Sarah Connor (oba po 4). Lost bude bojovat o nejlepší seriál, herce (Matthew Fox), herečka (Evangeline Lilly) či nejlepší vydání na DVD (4. sezóna). Hned v několika kategoriích bude mít dvě a více nominací a jeho šance na vítězství je tak obrovská - viz herec ve vedlejší roli (Henry Ian Cusick, Michael Emerson, Josh Holloway), herečka ve vedlejší roli (Elizabeth Mitchell, Yunjin Kim) a epizodní role (Alan Dale, Kevin Durand, Sonya Walger). Vyhlášení cen proběhne 25. června.Hmm...taže doufám,že vyhlášení těchto cen dopadne lépe,než ceny Emmy v roce 2007.

LOST on-line

9. března 2009 v 15:06 | Lost-kiki |  Series on-line
Image

ALOHA
lidičky..tak už sem z5!! A tak sem přidávám prvních 8 epizod z 5.řady LOST.
Jsou v angličtině,ale s českejma titulkama a good kvalita émoticones tronche 16 Zbývajících 8 epizod přidám později.


On-line LOST

9. března 2009 v 15:04 | Lost-kiki |  Series on-line
Image

KONEČNĚ
už sem našla všechny serie Lost on-line,takže je sem samozdřejmě přidávám.Teda lépe řečeno-odkazy na ně.Jsou v dobré kvalitě a nadabované z AXN takže OK.