Únor 2009

Ehm...nebudu tady!

28. února 2009 v 14:26 | Lost-kiki
Image

ČAU
Tak mám celkem špatnou novinu..a to,že tu celej tendle tejden nebudu,protože jedem na lyžák. Takže nebudu přidávat žádné články a prostě nic émoticones tronche 2 Jo a ještě se omlouvám SBéčkám,že jim nebudu psát komenty a hlasovat v anketách. No ale potom (jako první sobotu v březnu) se tady určitě zastavim émoticones tronche 16 Tak pac a by wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.org

Střípky z prvních epizod 5.sezony

24. února 2009 v 18:09 | Lost-kiki |  ₪.LOST.₪
-5x1,5x2 ...

pixelky Začíná to celkem zajímavě.. Sawyer je prvních 45 minut epizody bez košile xD Ale jinak uvidíte desetiletého Sayda a jeho otce,který je na něj naštvaný,další setkání Kate a Cassidy (dřív byla se Sawyerem a má s ním dítě),dále bude víc info o záhadné čteřprsté soše..Potom to,že Daniel Faraday ví o ostrově mnohem víc,než se zdá..Hurley a Said spolu prchají.No a taky se vrátí Anna Lucia (Anna Lulu :D),děj se bude hodně točit okolo sošek Panny Maria a taky,že Ostrov se asi po přemístění přemístil do minulosti,protože tábor na pláži bude naprosto opravený,stanice,ve které Desmond mačkal klávesu se taky zase objeví.Jo a ještě bude Sawyer ASI pomáhat Claire při porodu (což vůbec nechápu :D) No a v ději budou dva časy-u těch,co se zachránili to bude o tři roky později a u lidí na ostrově to bude přímo po tom,co loď vybuchla..potom ještě nejmíně tři lidi zemřou..ale spíš ti méně významní.Jinak se v průběhu páté sezony vrátí do děje Desmond a Penny a také paní Hawkinsová,která Desmondovi řekla: "že ostrov s tebou ještě neskončil". Jo a aby toho nebylo málo,tak se ještě vrátí Eathen..(né,že by nám chyběl xD).

-513 - zřejmě se dočkáme velké přestřelky, ostatně viz balík fotek *1, *2 a *3, kde je ale hlavně Matthew Fox mimo záběry. A co takhle VIDEO s únosem Milese?
-514 - Zúčtování bude probíhat zřejmě i v následující epizodě, což potvrzuje další akční VIDEO,jo a ještě tři sneak peaky ..z epizody "he Life and Death of Jeremy Bentham".


Matthew a Evangeline-Photoshoot

14. února 2009 v 17:52 | Lost-kiki |  Kate♥Jack
pixelkyEvangeline Lillly a její herecký kolega Matthew Fow (Jack) nafotili nový photoshoot pro magazín EW. Zatím se objevily jen čtyři scany v malé kvalitě. Snad se brzy objeví celý photoshoot i v HQ. Můžu jen říct, že ty fotky jsou úžasné.Objevilyse i dvě videa,jedno je rozhovor s Evangeline a to druhé je o natáčení photoshootu,Evangeline tam tancuje!!

- krátký rozhovor s Evangeline Lilly TADY.
- video z focení photoshootu ZDE.

-Fotky z photoshootu

scan4.png picture by Klar-a

scan3.png picture by Klar-a

scan2.png picture by Klar-a

scan1.png picture by Klar-a


Novinky okolo 5.sezony

13. února 2009 v 17:52 | Lost-kiki |  ₪.LOST.₪

pixelkyTo, co tvůrci slibují už pěkně dlouho, se zdá se konečně stane skutkem. Prozradil to v jednom ze svých rozhovorů "navrátilec" Daniel Dae Kim. Podle něj bude velmi brzo objasněn původ monstra,které má být stejně staré jako ostrov sám.

pixelkyJo a ještě,Sawyer bude hlavní postavou celé 5. serie,takže se máme na co těšit.Dne 22.1.09 byla v Americe premiéra 1.dílu 5.série,pokuď se už nemužete dočkat,stejně jako já,než to bude oficiálně nadabovaný,můžete se na tuto epizodu podívat ZDE.

- A pokuď ješt pořád nemáte co dělat můžete si zkusit
nový lost quiz tady.Je samozdřejmě v AJ

-Objevily se screen captures z prvních 3
epizod

LOST LOSTLOST LOST


- a ještě i pár fotek


- a ještě interwiev s herci Lost,konkrétně Jacka,Kate,Sawyera,Juliet,Bena,Desmonda,Daniella a Milese.ABOUT 5. a 6.sezona

10. února 2009 v 18:46 | Lost-kiki |  ₪.LOST.₪

pixelkyUž před novou sezónou bylo známo, že hlavním dějem páté sezóny bude snaha lidí z Oceanic 6 (tedy Kate, Jack, Aaron, Sun, Hurley a Sayid) plus samozřejmě Bena dostat se zpět na ostrov. Šestá, závěrečná série, bude vyprávět co se stane, když se tam dostanou. Podle informací z natáčení to vypadá, že se lidé mimo ostrov dostanou zpět ještě hodně dlouho před koncem páté sezóny. Konkrétně nyní se natáčí epizoda číslo 12 a objevily se první fotky, kde jsou naši staří známí už zpět obklopeni povědovými kulisami. Už se na 6.sezonu těšim!

Skate..Jake..a nebo Saw+Juliet??

5. února 2009 v 17:46 | Lost-kiki |  ₪.PÁRY.₪

pixelkyMožná se to zdá pravým fanouškům jako nepodstatné, ale nemálo diváku a divaček řeší, jestli je lepší pár Jack + Kate (Jate), Sawyer + Kate (Skate) a nebo snad Jack + Juliet. Protože poslední díly znamenají pro populární pár Sawyer + Kate odloučení v čase í mistu, klíčí nám tu do milostného čtyřúhelníku další možnost (Sawyer + Juliet). Nelíbí se vám to? Pokud jste příznivci Skate, mám dobrou zprávu. Už v následujícím díle dojde k malé vzpomínce na dobré časy. Už nemůžu dospat :D Skate je nejlepší!!