Prosinec 2008

Ian Somerhalder v novém filmu

31. prosince 2008 v 18:07 | Lost-kiki |  Boone

pixelkyTák sem objevila,že v úterý (6.1 2009 ve 20:00 hod.) se bude na nově vysílat celkem dvoudílný film "Marco Polo" ve kterém hraje Ian Somerhalder(Boone Carlyle z Lost).
Tady je popis filmu:

Mladý Marco Polo odcestuje se svým otcem Niccolem a strýčkem Maffeem z Benátek do daleké Číny, kde chtějí navázat obchodní kontakty s dvorem mocného císaře Kublaj-chána, mongolského dobyvatele, který panuje celé Číně. Císaře zaujme Marcova mladistvost a otevřená povaha a pořádá Marca, aby zůstal na jeho dvoře. Ostatní se vrátí zpět do Itálie. Začíná sedmnáctiletá odysea. Marco si poctivě zaznamenával všechny svoje dobrodružství, které prožil v císařství opředeném tajemstvím. Tvrdé zkoušky jeho charakteru z něho udělaly nového, ušlechtilejšího a tolerantnějšího člověka. Musí však hodně překonat, pokud chce vidět znovu svůj domov.

↓↓jo a eště pár foteček↓↓Jo a ve čtvrtek (8.1.09) bude na nově od 20:00 hodin druhý díl tohoto super filmu!

Je to na VÁS!!

30. prosince 2008 v 17:49 | Lost-kiki |  ₪.PÁRY.₪

pixelkyPřemejšlim,že bych sem dala novou rubriku (třeba ňějakého ♥ páru z Lost), jenže nevim jaká by byla nejlepší,takže prosím pište do komentářů a teď i do ankety!! jakou rubriku páru z Lost (např: Shannon+Boone,Desmod a Penny atd.) byste tady chtěli.A taky napište všecko co vám tady schází a dalo by se s tím něco udělat.Tak pište a hlasujte!
ANKETA↓↓→click na komentáře :)

♥ A ještě sem chci napsat,že budu moc ráda,když někdo po domluvě spřátelíte!

Souhrn všech promo fotek k 5. sezoně

22. prosince 2008 v 21:00 | Lost-kiki |  ₪.LOST.₪
pixelkyNedávno se na internetu objevily nové promo fotky k 5. sezoně.Jsou opravdu úžasný,určo se podívejte tady. Nejradšibych je sem dala,ale je jich hrozně moc.Pište názory na ně.

season5
Click pro zvětšení :)Sou fakt úžasný :-*

Josh-opět v reklamě na Magnum

22. prosince 2008 v 19:17 | Lost-kiki |  Sawyer
pixelky Ahojda..všimla sem si,že Magnum má novou reklamu s Joshem :)
Teďka to není na zmrzku,ale na čokoládu..takže tady pár promo fotek k reklamě.


↓↓A ještě ta zmiňovaná reklama↓↓


LOST mezi nejlepšími

20. prosince 2008 v 20:09 | Lost-kiki |  ₪.LOST.₪
Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting

pixelky Konec roku se blíží a s ním i vyhlašování nejlepších filmů a seriálů. Zatímco po nominacích na Zlaté Glóby z minulého týdne můžeme být smutní (ani jedno želízko v ohni), mnohem lépe dopadl Lost jinde. V diváckém hlasování na TV.com vyhrál ve všech třech kategoriích - nejlepší TV seriál, nejlepší akčně-dobrodružný seriál a nejlepší epizoda (There is No Place Like Home I.)

Mezi 10 nejlepších seriálů za letošní sezóny se Lost dostal také v žebříčku Amerického filmového institutu. Tady žádné další kolo hlasování už nebude, AFI má za úkol každý rok "vybrat to nejlepší do archivu".

V nejbližší době očekávejme další ceny a nominace.


100 nových propagačních fotek LOST

20. prosince 2008 v 20:02 | Lost-kiki |  Lost-fotky
pixelky Ne, to není překlep. Opravdu myslíme 100 (sto) jako 10x10. Přesně tolik nových fotek se právě objevilo a na nich hlavní hrdinové seriálu v různých pozicích. Jedná se o klasická proma, která se objevila vždy před začátkem sezóny, tentokrát jich je ale řádově více. A už se můžete prát, na které fotce se vám líbí Jack, Sawyer, Sayid nebo Hurley nejvíce.Stačí jenom kliknout na "Click to View photos" a je to!


Extra nálož trailerů,klipů a fotek

5. prosince 2008 v 16:55 | Lost-kiki |  ₪.LOST.₪

pixelkyNejdříve dvě nové proma. Jedno má skoro minutu a můžete v něm zahlédnout některé neviděné záběry (především Jack vs Sun), druhé je potom pouze čtvrtminutové a nové záběry pro sebe urvou hlavně Kate a Aaron.

pixelkyKate a Aaron se také mohou pyšnit tím, že jsou hlavními hrdiny prvního oficiálního sneak peaku z páté sezóny - tedy souvislou scénou přímo ze seriálu. Nic superpřekvapivého ale nečekejte. Na xD zambarově blogu je ukázka i s českými titulky.

pixelkyNepovedené scény ze 4. sezóny už jsme linkovali dříve, ale v mizerné kvalitě, s vydáním DOficiální promo fotku pro pátou sezónu už nějaký ten pátek známe, magazín ETonline si ale všechny herce přizval také a výsledkem byla tato nová skvělá fotka celé skupiny. Existuje k němu také pěkné video z natáčení.

UDPATE: už je tu i foto ve velkém rozlišení.

VD (v USA v těchto dnech) už se konečně dostavila kvalita pořádná. Tady ho máte.

Vrátí se Claire,Charlie nebo Christian??

5. prosince 2008 v 16:47 | Lost-kiki |  Claire♥Charlie
Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting
Tři postavy, které spojují dotazy fanoušků, zda se do seriálu vrátí či jak se bude jejich osud dále vyvíjet. Aktuálně to podle vyjádření Damona Lindelofa (tvůrce) a Dominica Monaghana (Charlie) pro Kristen vypadá následovně.

pixelkyChristian Shephard - v novém promu jste mohli v čase 2:10 zahlédnout velmi povědomou tvář. Vypadá jako Christian - ale není to on. Damon Lindelof to odmítl s tím, že John Terry (herec) nebyl vůbec v době natáčení tohoto záběru v okolí. Jinak je to ovšem s Christanem jako takovým - určitě se v páté sezóně znovu objeví. A možná přijde i Jacob...

pixelkyClaire - už delší dobu víme, že v páté sezóně nebude - tedy alespoň jako hlavní postava. Možná ji zahlédneme, ale o jejím osudu se moc nového nedozvíme. To až v sérii číslo šest. A to stále platí.

pixelkyCharlie - velký oblíbenec fanoušků se od své smrti objevil pouze jednou, coby halucinace Hurleyho, otázka tedy zní - uvidíme ho znovu? Dominic Monaghan se sešel s Damonem Lindelofem, ale nic konkrétního z toho nevzešlo. Podle současného děje nemá Charlie na rozdíl od Claire nebo Christiana žádnou podstatnou roli ve vývoji dopředu, takže se dá předpokládat, že jeho návrat bude čistě jako malou odměnou pro fanoušky. Pokud tedy tvůrci vymyslí, kam ho umístit...