10 Zajímavostí

22. září 2007 v 11:03 | LOST-kiki |  Kate
10 zajímavostí o Evangeline Lilly
Herečka Nicole Evangeline Lilly, kterou proslavila role Kate Austenové v seriálu televize ABC Ztraceni, vyrůstala v malém městečku Fort Saskatchewan v kanadské provincii Alberta. Spolu se svými dvěma sestrami se narodila do rodiny učitele ekonomie a kosmetické poradkyně. Byla obdařena půvabem i talentem, ale úplně lehké to v životě neměla - od 18 do 23 let totiž bojovala s depresemi.
Kanadská kráska se bude brzy vdávat! Při natáčení Ztracených se seznámila s britským hercem Dominikem Monaghanem (30). Ten se mimo jiné proslavil rolí hobita Smělmíra Brandoráda v trilogii Pán prstenů. Chodí spolu už víc než dva roky, a tak mnohé ani tolik nepřekvapilo, když na veřejnost prosákla informace o jejich plánované svatbě. Své ano si řeknou s největší pravděpodobností na britských ostrovech.
Pro showbyznys Evi, jak se sexy herečce říká, objevila modelingová agentura Ford, konkrétně agent Jeff Palffy na jedné z ulic města Kelowna v Britské Kolumbii. Nejdřív práci modelky odmítla, ale pak jí došlo, že tak může snáz získat prostředky na studium mezinárodních vztahů na univerzitě ve Vancouveru, a s agenturou podepsala smlouvu.
Pohledná Evangeline, která v roce 2003 účinkovala v reklamě na seznamku, a její Kate Austenová, vražednice s andělskou tváří, učarovala milionům mužů na celém světě. Bylo jen otázkou času, kdy ji čtenáři pánských časopisů zvolí jednou z nejvíc sexy krásek světa. Došlo k tomu v roce 2005 a od té doby v žádné podobné anketě nemůže chybět.
Loňské Vánoce si Evi asi moc neužila. Těsně před svátky totiž shořel dům na Havaji, který měla se dvěma kamarádkami pronajatý. I přes velké nasazení hasičů 20. prosince nad ránem úplně lehl popelem. Byl totiž celý ze dřeva. Ještě štěstí, že herečka zrovna natáčela a v době tragédie nebyla doma.
V českém znění Ztracených Evangeline propůjčila hlas talentovaná herečka Tereza Bebarová (31), která exceluje například ve hře Funny Girl v pražském Divadle Na Fidlovačce. Kromě toho ji televizní diváci dobře znají z nekonečného seriálu Ulice, kde hraje Ukrajinku Světlanu.
Kanadská herečka vyrůstala v nábožensky založené rodině, a tak není divu, že pomoc potřebným je pro ni samozřejmostí. Evi se už od svých čtrnácti let účastní jako dobrovolnice nejrůznějších projektů na pomoc dětem v rozvojových oblastech. Navštívila tak řadu rizikových míst, například africkou Rwandu nebo filipínskou džungli.
Evangeline je dítě Štěstěny. Role Kate ve Ztracených, za kterou byla letos nominovaná na Zlatý glóbus a v minulých dvou letech na cenu Saturn Award za nejlepší televizní herečku, je první vůbec role, o kterou se ucházela!
Evangeline, která byla letuškou, číšnicí, a dokonce doplňovala olej na ropných rafineriích, měla jako malá panickou hrůzu z vody. Svou fobii ale zvládla. Naštěstí. Kdyby svůj strach nepřekonala, jen těžko by mohla zazářit v seriálu, jehož děj se odehrává jen pár metrů od mořské hladiny.
I když Evi působí hodně křehkým dojmem, má docela divoké záliby! Když zrovna nehraje nebo se neučí texty, miluje takové sporty, jako jsou snowboarding nebo sjíždění divokých řek na raftu, a oblíbila si i horolezectví a jízdu na kajaku. Nebojácná holka...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 holky holky | Web | 22. září 2007 v 11:11 | Reagovat

Ahoj !!!

Jen jsme Ti chtěly říct, že jsem v SOMB soutěži a tak jsme Tě chtěly poprosit jestli by jsi nebyl/a tak hodný/á a hlasoval/a pro nás.

Jestli budeš hlasovat tak jdi na náš blog www.celebrity-holky.blog.cz a tam máš napsané takové body, ve kterých máš napsané kde hlasovat a podobně. Napiš mi do komentářů co požaduji a předem Ti moc děkujeme. Kdybys potřeboval/a také někde podpořit stačí napsat na náš blog a samozřejmě Ti také vyhovíme. Předem moc děkujeme a přejeme pěkný zbytek dne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama