Září 2007

Z natáčení 2

23. září 2007 v 12:42 | LOST-kiki |  ₪.LOST.₪
natáčení (2)

Z natáčení 3

23. září 2007 v 12:41 | LOST-kiki |  ₪.LOST.₪

Z natáčení (3)


The Brig-fotečky

23. září 2007 v 12:41 | LOST-kiki |  ₪.LOST.₪

Fotky - 3x19 - The Brig


The Man Behind the Curtain

23. září 2007 v 12:39 | LOST-kiki |  ₪.LOST.₪

Fotky - 3x20 - The Man Behind the Curtain


Z Entertainment Weekly

23. září 2007 v 12:38 | LOST-kiki |  ₪.LOST.₪

Z Entertainment Weekly

Tak tyhle dvě fotečky se nedávno (přesněji řečeno v únoru) objevily v časopise Entertainment Weekly.
Obálka časopisu vypadala takhle:
A ty, už zmíněné fotečky jsou tady:

Kate a Saw2

23. září 2007 v 12:37 | LOST-kiki |  Kate♥Sawyer

Kate a Sawyer


Z natáčení 4 sezony(2)

23. září 2007 v 12:36 | LOST-kikio |  ₪.LOST.₪
Z natáčení 4. sezony LOST

Z natáčení 4 sezony

23. září 2007 v 12:35 | LOST-kiki |  ₪.LOST.₪

Z natáčení 4. sezony LOST (2)


Monstrum

23. září 2007 v 12:32 | LOST-kiki |  ₪.LOST.₪

Monstrum

Monstrum, jinak také označováno jako Cerberus nebo jako ho nazvala Danielle - "Bezpečnostní systém" se v seriálu objevuje už od začátku. Zatím jsme měli možnost vidět nebo slyšet ho celkem v 8 epizodách.
1. se objevilo samozdřejmě v pilotním díle, kde nejprve přeživší slyšeli z džungle podivné zvuky a následně monstrum vytáhlo pilota z kokpitu.
2. se objevilo ve 4. dílu 1. sezony, kdy se s ním setkal Locke. Monstrum ho "skenovalo".
3. v epizodě Srdce a mysl, kdy se Monstrum objevilo v Booneově halucinaci a napadlo jeho a Shannon.
4. v posledních dvou dílech 1. série a to v Exodus I a II, kde pronásleduje výpravu cestou k Black Rock a následně napadne Locka a snaží se ho odvléct.
5. v epizodě 23. žalm "skenuje" Eka.
6. se opět zjeví před Ekem jako jeho bratr Yemi a posléze ho zabíjí.
7. jsou slyšet pouze zvuky a to před tím, než pavouci pokoušou Nikky a Paola v epizode Expose.
A naposledy, když pronásleduje Kate a Juliet. V pronásledování mu zabrání až Juliet když zapne sonický plot.
Monstrum má podobu černého kouře, který na některé lidi útočí a některé skenuje. Jeho výskyt je vždy doprovázen hlasitými zvuky a pohybemj stromů. Jeho původ a důvod existence zatím není znám...
A nakonec je tu jedno videjko, jedná se o sestřih všech momentů, kdy se monstrum objevilo:
This is alternative content.
Máte svoji teorii jak se bude příběh přeživších na ostrově vyvíjet? Myslíte si, že víte jak to celé dopadne? Pošlete mi ji na e-mail:kiki.cizkova@seznam.cz a já ji zveřejním na blogu!!!

Dharma

23. září 2007 v 12:31 | LOST-kiki |  ₪.LOST.₪

Dharma

Co to je?
Dharma je výzkumný projekt, se kterým se v seriálu často setkáváme. Založili ho manželé DeGrootovi, Karen a Gerard v roce 1970, o jeho financování se staral dánský zbrojní magnát Alavar Hanso. Tato vědecká organizace se zabývala 6 vědními obory - psychologie, parapsychologie, elektromagnetismus, zoologie, meteorologie a sociální utopie.

Co to znamená Dharma?
D
epartment of
H
euristics
A
nd
R
esearch on
M
aterial
Applications

Důvod založení:
Důvodem byla tzv. Valenzettiho rovnice (matematická rovnice, která byla vytvořena prestižním italským matematikem, Enzem Valenzettim po tzv. Kubánské krizi), která vyjádřením čísel 4 8 15 16 23 42 předpovídá datum zániku lidstva. Přesné datum ale není známo, ale je řečeno, že čím častěji se bude číselná řada objevovat v běžném životě, tím blíže zánik je.
Účelem projektu tedy je změnit tuto řadu a zánik lidstva tak odvrátit. Vědci po mnoha letech zkoumání přiznali, že se jim číselnou řadu změnit nepodařilo.

Laboratoře a další vybavení:
Dharma na Ostrově vybudovala několik laboratoří, jejich přesný počet zatím není znám. V některých stanicích byly objeveny instruktážní filmy, popisující funkci stanice a pokyny pro její správný chod. Více o laboratořích se dočtete v článku "Laboratoře". Dále pak organizace vybudovala vysílací věž, ubytovací zařízení, přístaviště a možná i nějaké další lokace.

Současná situace:
Původní projekt Dharma byl oficiálně ukončen v roce 1987 a to asi v okamžiku, kdy se jeden za zaměstnanců, Benjamin Linus, za pomoci původních obyvatel ostrova podílel na otravě skoro všech pracovníků společnosti. Původní obyvatelé se pak nejspíš ještě s několika bývalými členy Dharmy, kteří se k nim přidali, nastěhovali do ubikací pro zaměstnancích.
V současnosti není status projektu znám, ale na ostrově stále probíhá zásobování a Kelvin Joe Inman byl na ostrov jako zaměstnanec vyslán až v roce 1990. Původní projekt využil pravděpodobně ke svým účelům Thomas Mittelwerk.

Mapa ostrova

23. září 2007 v 12:09 | LOST-kiki |  ₪.LOST.₪

Mapa ostrova

Podle mnoha map, které mám v PC jsem vytvořila 1 s českým popisem míst. Mapa je pouze orientační a nemůžu na 100% tvrdit, že na označených místech se opravdu nachází to, co se tam nacházet má.
Pokud byste chtěli mapu kopírovat tak pouze se zdrojem!


Fenomén čísel

23. září 2007 v 11:54 | LOST-kiki |  ₪.LOST.₪

Fénomén čísel

Fenomén čísel, který pohltil svět už před dlouhou dobou, doběhl minulý týden také k nám. Společnost SAZKA totiž zaznamenala po odvysílání dílu Čísla mimořádný zájem o jistou kombinaci tipů do aktuálního slosování Sportky. Řada 4 8 15 16 23 42 se objevila na celkem 4070 tiketech! Ani jeden z nich nebyl vítězný, uvidíme kolik lidí bude chtít pokoušet své (ne)štěstí i v budoucnu. Fakt je takový, že za celou historii Sportky nebyla nikdy ani v jednom tahu tato číselná kombinace vylosována, padly maximálně čtyři z nich.

LOST v kině

23. září 2007 v 11:53 | LOST-kiki |  ₪.LOST.₪

LOST maratón v kině

Jste fanoušci seriálu Ztraceni - našla jsem pro vás zajímavou akci, kterou pořádá AXN...

V multikinech Palace Cinemas Slovanský dům Praha, Cinestar Hradec Králové, Cinestar Ostrava a Palace Cinemas Aupark Bratislava proběhne unikátní maratón obou sérií LOST.
30. a 31. ledna od 14:00 do 2:00 poběží vždy polovina první série, na 3. února od 10:00 je potom připraven ultimativní maratón druhé série, pojede se 24 hodin nonstop.
Lístky na maraton můžete získat pouze výhrou a to na stránkách www.axn.cz.

Já se tam bohužel nemám jak dostat, ale pokud to nemáte daleko a jste fanoušci stojí to za zkoušku nebo ne???

Magazín LOST

23. září 2007 v 11:52 | LOST-kiki |  ₪.LOST.₪

Magazín LOST

V Americe vyšel před nějakým časem magazín LOST, tady to je jeho titulní strana a pod ní jsou plakáty, které v tom magazínu byli.
Bylo by skvělí kdyby vyšel takovej magazín i u nás, nemyslíte???
Omluvte tu kvalitu, ale musela jsem ty obrázky hodně zmenšit.

Magazín LOST ke stažení

23. září 2007 v 11:51 | LOST-kiki |  ₪.LOST.₪

Magazín LOST ke stažení

Už jsem psala o magazínu LOST, který vyšel ve Spojených státech, tady vám ho nabízím ke stažení. Je to původní magazín, takže je v angličtině, ale jestli anglicky umíte určitě si počtete - skvělá kvalita včetně plakátů.
Je to .rar - po rozbalení .pdf

Stahujte tady: http://rapidshare.com/files/13910052/Magazin_LOST_by_Angie.rar.html

Svadba

23. září 2007 v 11:50 | LOST-kiki |  ₪.LOST.₪

Svatba


Hvězdy veleúspěšného seriálu Ztraceni Evangeline Lilly (27) a Dominic Monaghan (30) k sobě nepojí pouze pracovní vztah, ale také velice vřelé intimní pouto.
Nyní dokonce prosákla na veřejnost informace, že britský herec hnědovlasou krásku požádal na Havaji o ruku. Bylo už taky načase. Evangeline a Dominic spolu randí už přes dva roky a společně proto došli k názoru, že by se slušelo svůj vztah posunout zase o krok dál.
Anglie Mladý pár se brzy chystá navštívit Dominikovi rodiče, kteří žijí ve Velké Británii. Proslýchá se, že by na britských ostrovech mladý pár rád uspořádal svůj velký den.
Je stoprocentně jisté, že si Evangeline v Londýně vybere svou svatební róbu.
Sympatická herečka konečně prožívá šťastné období. Pár dní před posledními Vánocemi jí totiž osud zaťal ošklivou ránu do slabin, když jí kompletně vyhořel její dům na Havaji a ona tak rázem přišla nejen o střechu nad hlavou, ale hlavně o své osobní věci.
Svědectví "Dominic by byl schopný za Evangeline položit svůj život. Hrozně moc ji miluje a ona si je toho dobře vědoma. Po hořké životní zkušenosti se Evangeline na svět kouká trošku jinýma očima a vyhledává stálejší hodnoty. Snad taky kývla na Dominikovu žádost o ruku," prozradila bližší podrobnosti kamarádka seriálové herečky.
Termín svatby prozatím není znám. Jisté je, že herecký pár neuzavírá sňatek proto, že by čekal přírůstek, jelikož Evangeline pracovní smlouva nedovoluje otěhotnět do té doby, než dotočí poslední díly další série seriálu Ztraceni.

Nová postava v seriálu!!!

23. září 2007 v 11:49 | LOST-kiki |  ₪.LOST.₪
Nová postava v seriálu!!!!!!!!!!!
Tvůrci seriálu připravili na druhou polovinu sezony pro fanoušky překvapení. A to v podobě nové hlavní postavy, která se v seriálu objeví.
Jedná se o asi 30-ti letou ženu. Nepatří mezi Druhé, ale ani neseděla v letadle společnosti Oceanic... Kdo to je se dozvíme pravděpodobně na přelomu dubna a května.
V této roli se objeví nepříliš známá herečka Marsha Thomason z Velké Británie. Doposud jsme ji mohli vídat v několika seriálech ale především ve filmech jako jsou Černý rytíř, Duch ohně nebo Strašidelný dům.

Claire s tmavými vlasy

23. září 2007 v 11:45 | LOST-kiki |  Claire

Claire s tmavými vlasy

Ve 12. díle 3. řady (Par Avion) se ve flashbacku objeví Claire s tmavými vlasy, tady jsou pro vás 2 fotky. 12. díl bude mít v USA premiéru 14.3.2007

Smrt v seriálu

23. září 2007 v 11:44 | LOST-kiki |  ₪.LOST.₪

Smrt v seriálu

Mám tu pro vás novinky ohledně konce 3. sezony.
Jedná se smrt několika postav, důležitých i méně důležitých.
Dlouho se spekulovalo o smrti Charlieho, z oficiálních informací vyplynulo, že se s Charliem opravdu do konce sezony musíme rozloučit. Dalším kdo se 4. série nedožije je Tom (vousáč), kterého jsme viděli v několika epizodách a patří mezi nejvíše postavené Druhé, a pak taky Ryan - jeden z méně významných Druhých.
Další jména "obětí" ještě nebyla upřesněna, ale podle všeho by to měly být dvě ženy. Podle mě by jednou z nich mohla být Sun (těhotné ženy na ostrově zatím vždy zemřely...), ale to je pouze moje doměnka.
Kdo to podle vás bude - pište komentáře...

4 sezona LOST

23. září 2007 v 11:43 | LOST-kiki |  ₪.LOST.₪

4. sezona LOST

Protože jsem už dlouho nepřidala nic o seriálu LOST, rozhodla jsem se to změnit. Proto přidávám pár informací o chystané 4. sezoně tohoto dnes již fenomenálního seriálu. V tomto článku najdete pouze oficiální, autory potvrzené informace, nikoliv moje teorie apod.
Informace jsem čerpala na setkání fanoušků seriálu LOST - LOSTconu, který se konal 29.6. - 1.7. v Chotěboři jako součást Festivalu Fantazie a kterého jsem se samozdřejmě zúčastnila.
Něco o natáčení:
  • 4. sezona bude mít pouze 16 dílů, ve kterých se budou střídat flashbacky(minulost) s flashforwardy (budoucnost). Flashbacky i flasforwardy budou mít stejný prostor, tedy 8 dílů.
  • Natáčení začne v srpnu a bude probíhat částečně na Havaji, jako doposud, a některé scény (pravděpodobně flashforwardy) se budou natáčet v L.A.
  • Začátek vysílání je plánovaný na únor 2008.

Co se vlastně bude ve 4. sezoně řešit?
  • Do seriálu se vrátí Michael a Walt, protože jejich příběh ještě nebyl dokončen... Otázkou zůstává zda se vrátí přímo na ostrov nebo se "jen" objeví ve flashforwardech.
  • Vzpomínáte na čtyřprstou sochu? Její tajemství bude prý také odhaleno ve 4. sezoně. Více tvůrci neprozradili.
  • Ve 4. sérii se též dozvíme něco více o Jacobovi, který nemá nic společného s monstrem a ani k Benovi nemá žádný vztah. Role Jacoba zatím nebyla herecky obsazena.
  • Pro Locka bude náplní 4. sezony hledání tajemství ostrova a také bude usilovat o vedení skupiny Druhých. Spolu s tajemstvím ostrova se odhalí též tajemství obestírající minulost dvou kostlivců nalezených přeživšími v jeskyni.
  • Dozvíme se něco více o Rousseau, která údajně neříká pravdu o svém pobytu na ostrově, její flashback je plánován také na 4. sezonu.

Máte svoji teorii jak se bude příběh přeživších na ostrově vyvíjet? Myslíte si, že víte jak to celé dopadne? Pošlete mi vaši teorii na e-mail: crazy.angie@seznam.cz a já ji zveřejním na tomto blogu nebo ji jednoduše napište do komentářů...